Strona główna / Senior / Żyj zdrowo / Uroda

Wakacyjny odpoczynek dla większości z nas niestety dobiega już końca. To dobry czas, aby przyjrzeć się naszym znamionom, które często pod wpływem zbyt długich kąpieli słonecznych zmieniają się...

Sezon wakacyjny już w pełni się rozpoczął i większość z nas myśli o letnim wypoczynku. Trzeba jednak pamiętać, że nie tylko opalając się na plaży jesteśmy narażeni na niekorzystne skutki oddziaływania promieni słonecznych.

Zmiany w wyglądzie skóry są uzależnione od wielu czynników takich jak: geny, biologiczne uwarunkowania, tryb życia. Jeśli dodatkowo nie przykładamy się do pielęgnacji, skóra starzeje się dużo szybciej.

Zdrowe i zadbane włosy są  podstawą dobrego i estetycznego wyglądu. Sprawdź jakie masz włosy i jak o nie dbać.

Kolor włosów zależy od ilości barwnika - melaniny, od natłuszczenia włosa i od powietrza. Barwa włosów zależy od wieku, rasy i cech indywidualnych. Może mieć kolor od czarnego do srebrzystobiałego.

Skóra dłoni nie posiada naturalnej warstwy natłuszczającej,  łatwo się wysusza i podrażnia. Dlatego właśnie warto dbać i pielęgnować swoje ręce.

Mają delikatną, suchą  i wrażliwą skórę. Warto je pielęgnować, aby wyglądały estetycznie i zdrowo.

Szanowni Klienci,

Z powodu prowadzonych prac technicznych w dniu 26.05.2017 r. w godz. 22:00-24:00 nie będzie dostępny nasz sklep internetowy. Za utrudnienia przepraszamy.

Dear Customers,

Due to technical work conducted on 26th May 2017 at 10 p.m.-12 a.m. our
e-shop will not be available. We apologize for the inconvenience.

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

x